Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ПЕНСІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ


                                                   ПЕНСІЇ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ

Заяви про призначення пенсій за вислугу років та по інвалідності особам, звільненим зі служби, які мають право на пенсію згідно із Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», подаються цими особами до головного управління Пенсійного фонду України в області через уповноважені структурні підрозділи Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної прикордонної служби України тощо (уповноважені структурні підрозділи) . 

Заяви про призначення пенсій в разі втрати годувальника подаються членами сім’ї померлого годувальника, якому на момент смерті не було призначено пенсію до головного управління через уповноважені структурні підрозділи. Якщо померлому годувальнику вже було призначено пенсію, заява про призначення подається безпосередньо до головного управління.

 У разі, якщо особа, якій призначається пенсія в разі втрати годувальника є неповнолітньою або недієздатною, заява про призначення пенсії подається законними представниками за місцем їх проживання. 

 Заява про запит пенсійної справи за новим місцем проживання подається пенсіонером до органу, що призначає пенсію, за новим місцем проживання. 

 Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. 

 У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, розміри пенсій є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

 

 

Чортківське об’єднане управління

Пенсійного фонду України

Тернопільської області
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема