Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Забезпечена старість тільки при легальній зарплаті


 Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Відповідно, приховування громадянами своїх реальних доходів, виплата працедавцями заробітної плати в «конвертах» негативно впливає на наповнення бюджету. Але насамперед, відсутність офіційних трудових відносин стосується особисто кожної людини, оскільки   працівники  втрачають страховий стаж для призначення пенсії.

 Діючим законодавством передбачено, що у страховий стаж при виході на пенсію враховуються тільки ті періоди, у яких відбувалось нарахування та за які повністю сплачені страхові внески із заробітної плати у сумі не меншій мінімального страхового внеску. Пенсійний фонд проводить персоніфікований облік кожного громадянина - веде особові рахунки по сплаті страхових внесків, від суми яких буде нараховуватись відповідний розмір пенсії в майбутньому.                                   

Звертаємося до усіх роботодавців, які надають перевагу виплаті зарплати в так званих «конвертах» із закликом проявити свою громадянську позицію і легалізувати реальну зарплату працівників, не визначаючи їм сумного майбутнього.

 

 

Ольга Копчук

Заступник начальника

Чортківського об’єднаного управління

Пенсійного фонду України
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема