Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Працюємо для людей


Працюємо для людей

 

Прийомом громадян, реалізація ними конституційного права на звернення завжди були, є і будуть актуальними для органів Пенсійного фонду України.

Робота будується  так, щоб кожен працівник Управління відчував і ніс персональну відповідальність за культуру і якість обслуговування відвідувачів.

З початку року до громадської приймальні, що працює за принципом «єдиного вікна», звернулося  більше 9 тис. осіб. На особистому прийомі керівництва  побувало 107 пенсіонерів. Здійснено  16 виїзних прийомів до сіл району, на яких прийнято близько 200 громадян. Крім того, від жителів району надійшло 22 письмових звернень.

У своїх зверненнях  громадяни найчастіше порушували питання щодо правильності призначення та проведення перерахунку пенсії, її індексації, роз’яснення діючого пенсійного законодавства.

Усі звернення розглянуто у встановлені терміни. Відвідувачам надано вичерпні консультації щодо пенсійного законодавства, обґрунтовані роз’яснення щодо призначення та виплати пенсії, з інших порушених ними питань.

  

 

Ольга Копчук

Заступник начальника Управління
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема