Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

ВИПЛАТА ПЕНСІЙ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ


Відповідно до законодавства пенсіонерам пропонується декілька способів отримання пенсій: на пошті, з доставкою додому або зарахування на банківський рахунок (банківську карту). Розглядалися переваги і недоліки кожного способу. З набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148, питання виплати пенсій через банківські установи стає найбільш актуальним.

Витрати на доставку і виплату пенсій через поштові відділення лягає важким тягарем на Пенсійний фонд.. Тому питання виплати пенсій через банківські установи, які обслуговують пенсіонерів безкоштовно, набирає все більшої актуальності.

Пенсійний фонд України здійснює строгий і постійний контроль як грошових коштів, спрямованих на виплату пенсій, так і переліку банків, які можуть надавати послуги з виплати пенсій та грошової допомоги. На даний час в Заліщицькому районі працює три банківські установи: ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Райфайзен Банк «Аваль», ПАТ КБ «ПриватБанк.

Виплата пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває для пенсіонера великі можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить його час, а саме - не потрібно цілий день чекати на листоношу або стояти в довгій черзі для отримання пенсій та грошової допомоги, а можна скористатись мережею банкоматів. У разі переїзду, від'їзду на лікування або відпочинок не виникає необхідності брати з собою значну суму коштів готівкою, картковий рахунок дасть можливість отримати не тільки гроші, але й грошові перекази через мережу банкоматів або в будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України в будь-який зручний для пенсіонера час.

Але крім наведених вище переваг, банківські установи сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки відбувається нарахування відсотків на залишок коштів на рахунку.

Використання банківських платіжних карт це простий, надійний та швидкий спосіб отримування пенсій і грошових переказів, в будь-який зручний час, перебуваючи в будь-який частині країни.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема