Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Порядок призначення одноразової грошової допомоги.


Порядок призначення одноразової грошової допомоги.

 

Одноразова грошова допомога призначається починаючи з 01.10.2011 року особам, які на день досягнення пенсійного віку, передбаченого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (в редакції з 01.10.2011р.) працювали в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, які дають право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пунктів «е»-«ж» ст. 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» і мають страховий стаж на таких посадах 35 років – для чоловіків, 30 років – для жінок, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

При цьому розрахунок страхового стажу, який дає право на призначення грошової допомоги провадиться в календарному обчисленні та враховується на день досягнення пенсійного віку передбаченого ст..26 Закону або на дату звернення за призначенням пенсії, але не раніше дня досягнення пенсійного віку.

Розмір грошової допомоги становить 10 місячних пенсій (ст.27,28) станом на день її призначення та виплачується одноразово та одночасно з першою виплатою пенсії.

Звертаємо Вашу увагу, на те що:

- перерахунку по уточненню середніх заробітних плат по народному господарству грошова допомога не підлягає;

- у разі дострокового виходу на пенсію відповідно до п.7.1 розділу ХУ «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» грошова допомога не встановлюється;

- у разі призначення пенсії з відстрочкою відповідно до ст. 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» грошова допомога встановлюється на умовах аналогічних як при первинному призначенні.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема