Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Електронне пенсійне посвідчення


Електронне пенсійне посвідчення

З метою покращення якості обслуговування громадян та задля оперативного надання  необхідної інформації клієнтам Пенсійний фонд України переходить на електронний документообіг. Це надає можливість  громадянам звертаючись до фонду, отримувати послуги в будь-якому територіальному управлінні, а не тільки там, де подавалися документи. Одним з таких нововведень є електронне пенсійне посвідчення, що ж це таке і як воно працює?

Електроннепенсійне посвідчення (ЕПП) - це сучасний технологічний інструмент, який являється і пенсійним посвідченням, і банківською (виплатною) карткою одночасно.                                                                                                               

ЕПП містить в собі електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично підтверджує свою особу і отримує можливість подавати заяви до органів Пенсійного фонду через мережу Інтернет. З таким посвідченням пенсіонер може отримати доступ до пенсійної справи, до даних про стаж та заробітну плату,  а також користуватися іншими сервісами державних органів. Разом з тим таке пенсійне посвідчення надає право користуватися всіма пільгами, які належать людині, як пенсіонеру.

Ще з 2016 року змогу використовувати електронне пенсійне посвідчення мали лише внутрішньо переміщені особи, а вже з початку 2018 ЕПП можуть отримати усі бажаючі пенсіонери. Паперові пенсійні посвідчення, які видавали до цього часу, продовжують діяти. На сьогодні сам пенсіонер приймає рішення яке саме пенсійне посвідчення він бажає отримати. Якщо людині зручно користуватися паперовим пенсійним посвідченням, вона бере саме його, якщо ж бажає повноцінно використовувати всі електронні сервіси Пенсійного фонду чи інших органів влади, мати власний цифровий підпис та мати єдиний документ за допомогою якого можна і отримати пенсію, і підтвердити статус пенсіонера, людина зробить вибір на користь електронного пенсійного посвідчення.

Електронне пенсійне посвідчення видається банком, в якому відкритий рахунок для виплати пенсій. Для його оформлення потрібно надати заяву до органу Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку. Виготовлення електронного пенсійного посвідчення для пенсіонера є безкоштовним.


                                                                                                                                                       

Чортківське об'єднане управління Пенсійного фонду України
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема