Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зарахування до страхового стажу навчання у 1998-2003 роках


Згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне срахування” страховий стаж – період, протягом якого особа належала до застрахованих осіб та за який щомісяця сплачено внески в сумі, не меншій за мінімальний внесок. У Пенсійному фонді обчислюють страховий стаж з 01.01.2004р. за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку внесків, а за періоди до цієї дати – на підставі документів і в порядку, що діяв до набуття чинності цього Закону. До страховогостажу враховуються всіперіоди трудовоїдіяльності.

Згідно з пунктом “д” статті 56 Закону України “Про пенсійне забезпечення” до стажу роботи зараховують час навчання у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в училищах і на курсах з підготовки кадрів, підвищення кваліфікації, в аспірантурі, докторантурі та клінічній ординатурі. Час навчання підтверджується дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками та іншими документами, що видані на підставі архівних даних і містять відомості про періоди навчання.

Таким чином, період навчання на очній (денній) формі, що мало місце до 01.01.2004 року (незалежно від рівня акредитації навчального закладу), що підтверджено документами, зараховується до страхового стажу.


  

Чортківське об'єднане управління

Пенсійного фонду України   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема