Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулася відео-нарада

06.12.2019 | 12:11

Перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук взяла участь у відео- нараді під керівництвом першого заступника голови Тернопільської ОДА Івана Крисака щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, та проходження осінньо-зимового періоду 2019/20 р .
На нараду запрошувався головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Олійник.

more...

Спеціалісти Фонду взяли участь у семінарах для безробітних громадян

06.12.2019 | 11:39

Одним із головних напрямків інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області є підвищення обізнаності тимчасово безробітних громадян щодо переваг легальної зайнятості та змін у пенсійному законодавстві. З цією метою представники Фонду взяли участь у інформаційних семінарах для осіб, які перебувають на обліку у Тернопільському міськрайонному центрі та Збаразькій, Зборівській і Чортківській філіях Тернопільського обласного центру зайнятості.

more...

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

06.12.2019 | 10:20

На Тернопільщині цьогорічь понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку2019-говзакладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334малюки.

more...

Шановні військовослужбовці!

06.12.2019 | 09:06

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!
День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

more...

Засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

05.12.2019 | 12:21

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Парацій провів засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації створена для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

05.12.2019 | 11:59

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.
На розгляд членів комісії було представлено дві справи: щодо надання дозволу на придбання у власність нерухомого майна малолітнім дітям; щодо позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини.

more...

Шановні волонтери району!

05.12.2019 | 11:18

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем волонтера!

Волонтер - це покликання, спосіб життя. Сьогодні волонтери сприяють перемозі України і збереження її державності, не чекаючи за це винагороди.

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

more...

З Днем працівників статистики!

05.12.2019 | 11:16

Шановні працівники статистики!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

За роки незалежності України державна статистика зазнала суттєвих змін, головним результатом яких є зростання її ролі в економіці та суспільстві. На основі інформації, наданої вашою службою, приймаються важливі рішення.

.

more...

Засідала комісія

05.12.2019 | 11:04

У Зборівській райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Олександра Парація засідала комісія для вирішення питання щодо переважного права на

залишення на роботі працівників райдержадміністрації, яка створена відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2019 року № 318-од «Про створення комісії для вирішення питання щодо переважного права на залишення на роботі працівників райдержадміністрації».

more...

Новели в аникорупційному законодавстві

05.12.2019 | 10:28

З 18.10.2019 року набув чинності Закон України від 02.10.2019 № 140-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції", яким внесено зміни в т.ч. і до Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон).

Так, змінами до Закону розширено поняття «близькі особи» - відтепер ними також стали: двоюрідні брати і сестри, рідний брат та сестра дружини (чоловіка), племінник, племінниця, рідний дядько, рідна тітка.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги