Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

 

      

 

"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"

http://saee.gov.ua/uk/content/video-energoefektyvni-porady

Відеоролик можна завантажити за цим посиланням!

Не спалюй гроші – бережи енергію http://saee.gov.ua/uploads/Save_energy._Do_not_smoke_or_money_for_nothing.mp4

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась нарада щодо забезпечення належного фінансового стану Пліснянської сільської ради

27.03.2017 | 17:33

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Михайла Бігуса відбулась нарада щодо забезпечення належного фінансового стану  Пліснянської сільської ради. В нараді взяли участь керівник ПП «Агропродсервіс Ярчівці» Василь Гамрач та керівник ТзОВ «Вірлів Агро» Тарас Пулька, які орендують землю на території Пліснянської сільської ради. Також запрошувались начальник фінансового управління Оксана Стахів та  Оксана Блищак - завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Зборівського відділення Бучацької ОДПІ.

more...

Закликаємо віруючих до спільної молитви за перемогу і мир

27.03.2017 | 16:40

Відповідно до звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 2 квітня о 16 годині на площі Т.Г. Шевченка у м. Зборові та по всій Україні відбудеться спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру.
Звертаємося до священнослужителів, релігійних проповідників та наставників і всіх вірних наших церков та релігійних організацій, що знаходяться на території району долучитися до спільної молитви.
З повагою, члени організаційного комітету райдержадміністрації

more...

Здоров’я – цінність нашого життя

27.03.2017 | 16:10

В рамках проведення в районі Всеукраїнського місячника Червоного Хреста, а також обласної операції «Діти Тернопільщини проти насильства», які тривають з 20 березня по 20 квітня 2017 року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з головою районної організації товариства Червоного Хреста України із студентами Зборівського коледжу ім. І.Пулюя 23-24 березня проведено інформаційно-просвітницькі заходи з метою популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, соціально-небезпечних інфекційних захворювань (туберкульозу, ВІЛ/СНІД), формування комплексу знань та навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я на тему: «Здоров’я – цінність нашого життя».

more...

Відбулося засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом

27.03.2017 | 15:50

На виконання районної програми стимулювання громадян району, направлених Зборівським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2017 році, затвердженої сесією Зборівської районної ради від 22 лютого 2017 року, рішення № 240 сьогодні, відбулося засідання комісії під керівництвом заступника голови Олександра Парація. Участь у засідання також взяли керівник апарату Зборівської РДА Віталій Антоні та представники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

27.03.2017 | 15:18

Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігора Яворського. Участь в засіданні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус – голова робочої групи та Сергій Святий - начальник відділу з питань праці та трудових відносин управління праці і соціального захисту населення РДА.

more...

Відбулась робоча зустріч з деканами усіх конфесій району щодо організації та проведення спільної молитви у Зборівському районі.

27.03.2017 | 14:13

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація, за участю начальника відділу культури та туризму Зборівської райдержадміністрації Галини Кухаришин відбулась робоча зустріч з деканами усіх конфесій району щодо організації та проведення спільної молитви у Зборівському районі.

more...

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада

27.03.2017 | 12:08

Відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус, за участю заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація та заступника голови районної ради Леоніда Олійника .

more...

Представники виконавчої влади Зборівщини взяли участь у нараді під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни, яка відбулась в режимі он-лайн

27.03.2017 | 11:22

Сьогодні голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський взяв участь у нараді з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області, яку провів очільник Тернопільщини Степан Барна.

more...

Представники влади Зборівщини взяли участь в акції «За чисте довкілля»

24.03.2017 | 18:57

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, сьогодні працівники Зборівської райдержадміністрації, районної ради, управлінь та відділів, не порушуючи традицій, в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій побували у Мшанецькому лісництві і висадили саджанці модрини на площі 1 га.

more...

Зборівчан запрошують долучитись до спільної молитви за перемогу над агресором і справедливий мир

24.03.2017 | 16:30

З ініціативи Всеукраїнської Ради церков та релігійних організацій, 2 квітня о 15.00 на Софійській площі у Києві та всіх обласних центрах України відбудеться спільна молитва за перемогу над агресором і справедливий мир.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги