Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Зборівщина приєдналась до відзначення 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

22.05.2018 | 15:25

З нагоди 100-річчя Товариства Червоного Хреста України сьогодні, 22 травня голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський взяв участь в  святкуванні, яке відбулося в приміщенні Тернопільського драматичного театру ім. Т. Шевченка.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

22.05.2018 | 15:13

Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

more...

Працювала надзвичайна протиепізоотична комісія

22.05.2018 | 15:07

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Зборівської райдержадміністрації Марії Назарчук за участі начальника відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимира Марківа працювала надзвичайна протиепізоотична комісія. На порядку денному основним питанням було щодо ліквідації спалаху Африканської чуми свиней (АЧС) в с. Білокриниця Зборівського району та недопущення розповсюдження її на інші території.

more...

Відбулась відеонарада

22.05.2018 | 15:03

Сьогодні перший заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Марія Назарчук взяла участь у нараді, яка відбулась в режимі он-лайн під керівництвом заступника голови Тернопільської облдержадміністрації.

more...

На часі питання підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей району у 2018 році

22.05.2018 | 12:35

З метою контролю за організацією оздоровлення та відпочинку дітей, збереження життя і здоров’я дітей та запобігання виникненню нещасних випадків у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, 21 травня 2018 року голова райдержадміністрації Ігор Яворський здійснив обстеження стаціонарного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Барвінок», що знаходиться в с. Манюки Зборівського району.

more...

Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

22.05.2018 | 12:13

Лише за кілька місяців 2018 р. ОСББ оформлено майже 400 «теплих кредитів» на суму близько 104 млн гривень. Це майже у 2 рази більше, ніж за весь 2016 р., коли 435 ОСББ залучили 61 млн гривень.

Все це свідчить, по-перше, про суттєве зростання середнього розміру «теплого кредиту» на одне ОСББ, а значить такі позичальники залучають кредити на більш комплексні заходи з енергоефективності.

more...

Відбулася робоча зустріч

22.05.2018 | 12:09

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Зборівської райдержадміністрації Ігоря Яворського з представником служби автомобільних доріг у Тернопільській області, який здійснює технічний нагляд за ремонтом доріг місцевого значення на території району Ігорем Чепелем.

more...

Держава дає гроші на молодняк В Р Х !

21.05.2018 | 16:03

У 2018 році кожній людині, яка утримує в своєму господарстві велику рогату худобу, надається державна допомога за утримання телят. Держава  дає гроші кожному, хто надав пакет документів, що складається  лише з  4-х документів

more...

Ігор Яворський побував в дошкільному навчальному закладі с.Ренева

21.05.2018 | 15:44

В рамках робочої поїдки, яка відбулась 21 травня 2018 року, голова районної державної адміністрації Ігор Яворський побував в дошкільному навчальному закладі с.Ренева, де спільно з головою районної ради Богданом Максимівим та сільським головою Андрієм Ногою оглянули даний об’єкт та визначили завдання щодо покращення роботи садочку.

more...

Провели роз’яснювальну роботу щодо усунення порушень виявлених при проведенні контрольної перевірки, яку здійснювала Державна служба України з надзвичайних ситуацій

21.05.2018 | 12:58

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук, заступник голови РДА Олександр Парацій, за участі заступника голови районної ради Леоніда Олійника провели роз’яснювальну роботу щодо усунення порушень виявлених при проведенні контрольної перевірки, яку здійснювала Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги