Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2017 | 16:23
  more...

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено навчання для голів місцевих рад району

24.05.2017 | 15:43

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови Зборівської районної державної адміністрації Михайла Бігуса відбулося планове навчання з головами базових рад району.
Участь в навчаннях також взяли директор департаменту екології та природніх ресурсів ОДА Орест Сінгалевич та заступник голови Зборівської райдержадміністрації Олександр Парацій.

more...

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту інформує:

24.05.2017 | 15:01

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму; підвищення рівня знань молоді про історію створення Карпатської України 1938–1939 рр.

more...

Відбулося засідання колегії Зборівської райдержадміністрації

24.05.2017 | 14:48

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Ігоря Яворського відбулося засідання колегії Зборівської райдержадміністрації.
На колегію було запрошено куратора району – директор департаменту екології та природніх ресурсів ОДА Ореста Сінгалевича, першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Бігуса, заступника голови райдержадміністрації Олександра Парація, голову районної ради Богдана Максиміва, його заступника Леоніда Олійника, міського голову Руслана Максиміва, помічника депутата ВР Тараса Юрика Василя Мудла, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Відбувся перший етап змагань п’ятої Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві у Тернопільській області

24.05.2017 | 09:20

 

Одним із пріоритетів роботи Фонду у випадку отримання людиною праці травми на виробництві – є їхня реабілітація та повернення до повноцінного життя. Сприяє цьому розкриття різносторонніх талантів людей із категорії потерпілих на виробництві у неформальному спілкуванні. І одним із напрямків такого відновлення потерпілих на виробництві є заняття спортом та спортивні змагання.

more...

Сьогодні – День Героїв! Свято величі духу українських вояків – борців за волю України!

23.05.2017 | 18:25

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.
В нинішній політичній ситуації це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації.

more...

Жителям району призначено матеріальні допомоги та житлові субсидії

23.05.2017 | 16:44

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проводилось засідання комісії з питань надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та житлових субсидій під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація.
На розгляд комісії було подано 116 заяв з необхідним пакетом документів. З них 46 заяв про призначення одноразової матеріальної допомоги та 70 – про надання житлових субсидій.
У ході вивчення поданих документів, члени комісії прийняли рішення відповідно до норм чинного законодавства.

more...

Сьогодні в Україні відзначають День Героїв!

23.05.2017 | 08:25

Свято Героїв – день нашого національного тріумфу, символ героїчного минулого, величі духу та безмежної любові до України. Історія і сучасність України, українського народу – це творіння Героїв України, це діло людей, які віддали всі свої сили і своє життя для добра народу: його свободи і державності, могутності і процвітання, миру і спокою.
23 травня 2017 року вшануймо Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
Герої не вмирають!

more...

Про огранізацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу

22.05.2017 | 16:15
Про огранізацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу тут more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги