Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбувся прес-брифінг з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок

24.11.2017 | 16:17

Відбувся прес-брифінг з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства проти жінок та старту інформаційної кампанії „16 Днів проти насильства”. Кампанія триватиме до 10 грудня (Міжнародний день прав людини). Серед дат акції – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день людей з інвалідністю.

У прес-брифінгу взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій, керівники структурних підрозділів  районної державної  адміністрації, представники поліції, громадських організацій, діяльність яких спрямована  на попередження насильства.

more...

З молитвою та запаленими свічками у Зборові відзначили День пам’яті жертв Голодоморів

24.11.2017 | 16:12

Сьогодні, на центральній вулиці міста, біля пам’ятного знаку «Жертвам комуністичного режиму» зібралась громада міста, щоби вшанувати пам'ять мільйонів заморених голодом. У поминальному заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації та заступник районної ради, голова Зборівської ОТГ.

more...

Сьогодні голова Зборівської райдержадміністрації зустрічав першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубів

24.11.2017 | 16:09

Зустріч відбулася на межі Тернопільської та Львівської областей. Віце-прем’єр-міністр Степан Іванович проінспектував стан виконаних робіт  на автомобільних дорогах загального користування Тернопільської області у 2017 році – М-19 Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече (Тернопіль – Дубно) та М-09 (колишня Н-02) Тернопіль – Львів.

На зустрічі були присутні: голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, заступник голови Тернопільської ОДА Тарас Юрик, голова Зборівської ОТГ Руслан Максимів, представники дорожньої служби області та району.

Про хід виконання  робіт інформував начальник служби доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. У режимі живого спілкування аналізувалося зроблене, піднімалися проблемні питання, окреслювалися плани на майбутнє.

more...

НЕ ЗАЛИШИТИ НІКОГО ОСТОРОНЬ: ЗУПИНИТИ НАСИЛЬСТВО ЩОДО ЖІНОК ТА ДІВЧАТ 16 ДНІВ АКТИВІЗМУ ПРОТИ ҐЕНДЕРНО ОБУМОВЛЕНОГО НАСИЛЬСТВА В УКРАЇНІ 25 ЛИСТОПАДА – 10 ГРУДНЯ 2017 РОКУ

24.11.2017 | 11:22

16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства - це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня - Дня прав людини. Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і щороку координується Центром жіночого глобального лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

more...

9 грудня стартуватиме навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!»

24.11.2017 | 11:18

В межах інформаційної кампанії Національним агентством з питань запобігання корупції на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також спільно із українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів – треба знати!».

more...

До уваги молоді!

24.11.2017 | 10:58

Запрошуємо взяти участь у опитуванні щодо інформаційних потреб молоді.

Європейська агенція інформаційної та консультативної підтримки молоді (ERYICA) разом з Міністерством молоді та спорту Українипроводять дослідження стосовно інформаційних та консультативних потреб молоді в Україні.


more...

Запрошуємо на Всеукраїнську акцію, спрямовану на розвиток молодіжного підприємництва

24.11.2017 | 10:56

Ви маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар’єру в Україні? Тоді реєструйтесь на Всеукраїнську акцію, спрямовану на розвиток молодіжного підприємництва.

more...

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція

24.11.2017 | 10:51

З метою посилення відповідальності дорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю, тютюнопаління, контролю розміщення зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів на вулицях місць та населених пунктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог Закону України “Про рекламу”, а також популяризацію здорового способу життя в районі  проводиться щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Ця акція спрямована на утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, формування соціально активного населення, захист неповнолітніх від продажу та вживання алкогольних та тютюнових виробів.

more...

Із робочим візитом голова райдержадміністрації Ігор Яворський проінспектував хід виконання робіт

24.11.2017 | 10:04

Із робочим візитом голова райдержадміністрації Ігор Яворський проінспектував хід виконання робіт по капітальному  ремонту спортивної зали в школі села Мшанець.

Робоча зустріч відбулася за участі начальника відділу освіти районної державної адміністрації Марії Назарчук  та директора закладу  середньої освіти  Василя Рогана.

more...

Особистий прийом громадян

23.11.2017 | 17:50

Особистий прийом громадян провів заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій
Відповідно до встановленого у райдержадміністрації графіку особистих прийомів, сьогодні у своєму кабінеті заступник голови РДА Олександр Парацій провів прийом громадян. До представника влади звернулась мати загиблого учасника АТО по питанню виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку та щодо оплати комунальних послуг в зимовий період для членів сім’ї загиблого. Заступником надано вичерпне роз’яснення щодо вирішення піднятих заявницею питань.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги