Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Вшануймо 70-ті роковини масових депортацій українців з українських епічних земель під час операції «Вісла»

28.04.2017 | 09:42

Операція «Вісла» – одна із трагічних сторінок в історії Українського народу та українсько-польських відносин ХХ століття – етнічна чистка, здійснена СРСР та комуністичною Польщею, в ході якої понад 150 тисяч українців з південно-східних регіонів Польщі були примусово, з використанням збройних сил та масового терору польських шовіністичних організацій, депортовані (виселені) у західні та північні території Польщі, тисячі наших співвітчизників загинули від рук польських націоналістів.

Операції «Вісла» передував проведений у 1944-1946 роках, так званий, «обмін» населенням між УРСР та ПНР, в ході якого з території Польщі до України були примусово переселені близько 500 тисяч українців.

more...

Колективу служби у справах дітей Зборівської районної державної адміністрації представили нового очільника

27.04.2017 | 18:12

Сьогодні, колективу служби у справах дітей Зборівської районної державної адміністрації представили нового очільника. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 квітня 2017 року № 182-к, на посаду начальника служби у справах дітей призначено Костіва Василя Івановича.

more...

Триває підготовка до заходів з вшанування 100-річчя битви під Калинівкою

27.04.2017 | 17:19

Голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно зі своїм першим заступником Михайлом Бігусом та головою районної ради Богданом Максимівим зустріли делегацію Чеської Республіки, яка прибула сьогодні на Зборівщину.
Делегацію очолили генеральний консул Чеської Республіки Павел Пєшек та представник Міністерства оборони Чеської Республіки Павел Філіпек.
На виїзну зустріч прибув заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Валов та керівники відповідних структурних підрозділів Зборівського району.

more...

Відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району

27.04.2017 | 16:17

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги малозабезпеченим жителям району. На розгляд комісії представлено 18 заяв мешканців району про надання одноразової грошової допомоги. Врахувавши обставини і визначивши розмір допомоги по кожному зверненню, комісія доручила секретарю підготувати відповідний проект розпорядження голови райдержадміністрації.

more...

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА інформує

27.04.2017 | 15:13
З метою попередження насильства та формування позитивних взаємовідносин у сім’ї, 26 квітня 2017 року спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з центром зайнятості проведено семінар для жінок на тему «Емоції. Як правильно їх виражати?».
Присутні отримали знання про те, що таке емоції, причини їх виникнення, емоційні реакції і як вони впливають на життя і здоров’я людини, ознайомились з азами психосоматики. Також під час заходу учасниці змогли проаналізувати свій емоційний стан та оволоділи способами зменшення дії стресових чинників. more...

Спілкувались в режимі «гарячої» телефонної лінії

27.04.2017 | 14:12

Вчора, заступник голови Зборівської райдержадміністрації Олександр Парацій відповідав на запитання мешканців Зборівщини через «гарячу» телефону лінію.
Впродовж дня до Олександра Зіновійовича звернулись жителька м. Зборова з питанням стосовно урядової програми «Доступні ліки» та мешканка с. Славна про можливість надання допомоги в вигляді твердого палива.
Заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань.

more...

Зборівська районна державна адміністрація інформує

27.04.2017 | 14:07

26 квітня заступник голови Зборівської районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Марією Назарчук взяли участь у нараді з питань реформування освітньої галузі області при заступникові Міністра освіти і науки України.

more...

Провели виїзну робочу зустріч з завідувачем клубу с. Плісняни

27.04.2017 | 14:03

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації Галиною Кухаришин, за участю органів влади місцевого самоврядування провели виїзну робочу зустріч з завідувачем клубом с. Плісняни Зоряною Римар.Учасники зустрічі обговорили питання зміцнення матеріально-технічної бази закладу та вжиття заходів щодо покращення його роботи.

more...

Виїзна робоча група працювала у с. Вільшанка

27.04.2017 | 13:58

Виїзна робоча група для проведення обстеження належних умов перебування та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, яку очолює заступник голови Зборівської райдержадміністрації Олександр Парацій, побувала у с. Вільшанка, що підпорядковане Ярчовецькій сільській раді.
Учасники групи провели обстеження належних умов перебування, виявлення потреб у харчуванні, гуманітарній допомозі та наданні всебічного сприяння у вирішенні питань соціального захисту для громадянина, який переселився з Луганської області.

more...

З нагоди відзначення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи проведено годину скорботи «Чорнобиль – немає минулого»

27.04.2017 | 13:41

З нагоди відзначення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи в приміщенні районної бібліотеки проведено годину скорботи «Чорнобиль – немає минулого». На заході були присутні заступник голови Зборівської РДА Олександр Парацій, заступник голови районної ради Леонід Олійник, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Галина Кухаришин, голова громадської організації «Спілка Чорнобиль» Михайло Онисько, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, працівники районної централізованої бібліотечної системи та запрошені.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги