Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2017 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Теплі кредити», ЕСКО, енергоменеджмент, проекти із заміщення газу – все це не лише дієві інструменти підготовки громад до опалювального сезону, але і розвиток економіки місцевих громад!

21.09.2017 | 16:02

У День енергоефективності, що відбувся 20 вересня у рамках ХІІІ Українського муніципального форуму в Одесі, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук закликав міських, селищних та сільських голів використовувати комплексний підхід до підготовки до опалювального сезону. Мова йде і про «теплі кредити», і ЕСКО, і енергоменеджмент, і проекти із встановлення твердопаливних котелень тощо.

more...

Проведено чергову планову нараду з працівниками культури району, яка відбулася у відділі культури і туризму райдержадміністрації

20.09.2017 | 15:42

Під час наради присутні розглянули 4 питання порядку денного: про підсумки роботи закладів культури Зборівського району за серпень  2017 року; про підготовку до святкування 75-ої річниці утворення УПА, Покрови та українського козацтва в жовтні 2017 року; про реформування бібліотечної системи району; про покращення культурно-масової роботи серед населення району; про  проведення благоустрою на об’єктах культурної спадщини та зміцнення матеріально-технічної бази  закладами культури району.

more...

Легкоатлети Зборівщини привезли нагороди з міжнародних змагань у Польщі !!!

20.09.2017 | 15:29

До складу команди району ввійшло 8 дітей-учасників вікової категорії від 2006 року народження і молодші. Керівником команди району у міжнародних змаганнях з легкої атлетики призначено Олену Поплінську - начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації. А відповідальність за життя та здоров’я учасників збірної команди поклали на тренера-викладача фізкультури дитячо-юнацької спортивної школи Володимира Небельського.

more...

Відбулася робоча зустріч керівника району Ігоря Яворського з директором Тернопільського обласного центру зайнятості Василем Олещуком та з директором Зборівського РЦЗ Ігорем Лужняком

20.09.2017 | 13:48

«У рамках адміністративно-територіальної реформи та з метою наближення соціальних послуг до клієнтів у громадах створюється доступна до людей система оперативного і безперешкодного реагування на їх потреби у сфері соціального захисту», - зазначив очільник району Ігор Богданович.

more...

При райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

20.09.2017 | 11:37
Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій спільно з в.о. начальника служби у справах дітей Марією Задорожною провели засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На розгляд членів комісії було представлено матеріали  справ щодо надання згоди на поновлення батьківських прав матері та про позбавлення батьківських прав батька.
Опрацювавши відповідні документи, комісія прийняла рішення відповідно до норм чинного законодавства more...

Призначено субсидії та соціальні допомоги

20.09.2017 | 09:36

В управлінні праці та соціального захисту населення відбулося засідання комісії по призначенню субсидій і допомог малозабезпеченим сім’ям, яке провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій.
До розгляду поступило 34 заяви від жителів району для призначення допомог та 24 - для призначення субсидій.Відмов не було.

more...

Прем'єр-міністр України представив проект Державного бюджету на 2018 рік з доходами понад 1 трлн грн

19.09.2017 | 11:11

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман представив проект Державного бюджету на 2018 рік, розрахований  з доходами 1,2 трлн грн, дефіцитом 2,4% ВВП, оснований на прогнозі росту економіки в 3% та обсягу мінімальної зарплати в 3723 грн. Глава Уряду представив документ на засіданні Уряду.

«Ми вчасно приймаємо і передаємо на майданчик Парламенту проект бюджету на 2018 рік. Це тільки основа, далі буде обговорення. І ми очікуємо на якнайшвидше прийняття документа»,  - сказав Володимир Гройсман.     

more...

Відбулось засідання комісії щодо вивчення питання створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Зборівському районі

19.09.2017 | 09:56

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулось засідання комісії щодо вивчення питання створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Зборівському районі.

more...

Триває реконструкція дороги Тернопіль-Львів в межах Зборівського району

19.09.2017 | 09:13

Керівник району Ігор Яворський побував на місці проведення реконструкції дороги Тернопіль-Львів в межах Зборівського району, де спільно з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною проінспектували хід виконання ремонтних робіт.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги