Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

22.05.2019 | 08:24
  more...

08.10.2018 | 11:44
  more...

Звіти про використання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету станом на 01.01.2019 року

27.03.2017 | 15:54

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Паспорти бюджетних програм на 2019 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Прийом громадян

23.10.2019 | 15:33

23 жовтня 2019 року для особистого прийому громадян у Зборівську районну державну адміністрацію приїхав народний депутат 165-го округу Іван Чайківський.

Участь у прийомі взяла також перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук. До представників влади зі своїми питаннями, побажаннями, проблемами звернулися жителі Зборівського району. 

 

more...

Відбувся особистий прийом громадян

23.10.2019 | 12:49

На прийом до першого заступника голови райдержадміністрації Марії Назарчук звернулася мешканка с. Мшанця Зборівсього району з рядом питань щодо капітального ремонту місцевого будинку культури.

У ході прийому, першим заступником були надані ґрунтовні роз’яснення щодо вирішення порушеного питання.

 

 

more...

Відділ агропромислового розвитку РДА інформує

23.10.2019 | 12:40

До уваги любителів – рибалок

  У зв’язку з численними зверненнями любителів-рибалок з питань де і як дозволено ловити рибу в Україні, через те, що в останні роки спостерігаються деякі непорозуміння з цього приводу між рибалками-любителям та орендарями окремих водойм, роз’яснюємо, що з питань використання водойм в Україні діє Koнституція України, ст. 47 Водного кодексу України та Правила любительського і спортивного рибальства , розроблені відповідно до Закону України "Про тваринний світ" та Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 р. N 1126.

more...

Засідала комісія з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

22.10.2019 | 15:56

Під керівництвом заступника голови Зборівської райдержадміністрації Олександра Парація відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення)соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

more...

Відбулося нагородження переможців з футболу та міні - футболу шкіл Зборівщини І-ІІІ ст.

22.10.2019 | 15:38

Районні змагання з футболу та міні - футболу серед учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів за програмою ХХІV Спортивних ігор школярів Зборівщини пройшли у Зборові.

З вітальним словом і щирими побажаннями до юних переможців звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Марія Назарчук та нагородила команди-переможці грамотами відділу освіти Зборівської райдержадміністрації.

more...

НАРАДА ЩОДО СТАНУ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

22.10.2019 | 11:17

22 жовтня під головуванням першого заступника голови Зборівської районної державної адміністрації Марії Назарчук відбулась нарада щодо стану виконання бюджету та соціальних виплат до кінця 2019 року.

В роботі наради взяли участь голова районної ради Богдан Максимів, начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Стахів та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Мелих.

 

more...

Участь у відеонараді

22.10.2019 | 10:56

У понеділок, 21 жовтня в Тернопільській ОДА відбулася відео-нарада із заступниками голів районних державних адміністрацій, головами об’єднаних територіальних громад області та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, в якій взяли участь перший заступник голови РДА Марія Назарчук та керівник апарату райдержадміністрації Віталій Антоні. Обговорення питань відбулося під головуванням т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака.

more...

Засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом.

22.10.2019 | 09:25

Сьогодні заступник голови Зборівської РДА Олександр Парацій провів засідання комісії щодо виплати одноразової грошової допомоги жителям району відібраних для військової служби за контрактом.

more...

Повноваження представника Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини

22.10.2019 | 09:13

Відповідно до підпунктів 4.58, 4.59 пункту 4 Положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, мм. Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 23.06.2011 №759/19497, Головне територіальне управління юстиції організовує діяльність регіональних відділень Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головних територіальних управліннях юстиції, які діють у порядку, передбаченому Мін'юстом, а також за дорученням Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини та Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини вивчає факти, збирає докази та надсилає копії матеріалів у справах, що перебувають у провадженні Європейського суду з прав людини, та іншу інформацію, необхідну для забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

more...

Ірина Дубиківська провела тренінг для фахівців відділів ДРАЦС Тернопільщини та Івано-Франківщини

22.10.2019 | 08:05

Змінюємося та стаємо кращими разом!

Фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільської та Івано-Франківської областей об’єднав мотиваційний тренінг, який відбувся 21 жовтня у м. Тернопіль.Провела навчання начальник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

Інформаційні послуги