Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

08.10.2018 | 11:44
  more...

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ШКОЛЯРІ РАЙОНУ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ФІЛЬМ «ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС»

11.12.2018 | 17:46

Протягом грудня 2018 року школярі Зборівського району мають змогу переглянути українську кінострічку «Позивний Бандерас».
Сюжет фільму розгортається навколо подій, що відбувалися на сході нашої країни в кінці 2014 року. За основу сценарію, написаного Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, взяті щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО. Перед початком зйомок режисер проінтерв’ював більше 100 бійців, які воювали на сході України у різних місцях та підрозділах.

more...

Засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11.12.2018 | 15:15

Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, яку провів заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій .  До участі у комісії  долучились відповідальні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засідання комісії були запрошені: голови Зборівської, Залозецької та Озернянської об’єднаних територіальних громад, представники служб цивільного захисту району.

more...

Оглянули хід виконих ремонтних робіт з облаштування міні-футбольного поля з штучним покриттям в місті Зборові

11.12.2018 | 13:00

Сьогодні голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський та голова районної ради Богдан Максимів вкотре оглянули хід виконих ремонтних робіт з облаштування міні-футбольного поля з штучним покриттям в місті Зборові.

Прибувши на даний об’єкт, представники влади ознайомились з поточним станом вже проведених робіт та визначили ряд першочергових заходів з проведення відповідних робіт з метою якнайшвидшого функціонування спортивного майданчика.

 

 

more...

Відбулася нарада щодо запровадження медичної реформи в Оліївській АЗПСМ

11.12.2018 | 12:48

Участь у нараді взяли перший заступник голови РДА Марія Назарчук, в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк, головний лікар КНП «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант,  в.о. старост Оліївської та Бзовицької сільських рад та мешканці даних сіл.

more...

Обговорили актуальні питання життєдіяльності с. Жабиня

11.12.2018 | 09:59

Сьогодні перший заступник голови РДА Марія Назарчук зустрілась з мешканцями с. Жабиня Зборівського району. Участь у зустрічі взяли в.о. начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Дацюк, заступник голови районної ради Леонід Олійник та головний лікар КНП «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант.

more...

Взяли участь у відеонараді

11.12.2018 | 09:37

Голова райдержадміністрації Ігор Яворський взяв участь у відеонараді, яку провів голова Тернопільської ОДА Степан Барна з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області. До участі в нараді також долучились відповідальні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних управлінь Держказначейської служби, керівників підрядних організацій, керівники райавтодорів Зборівського району.

more...

Працювала надзвичайна протиепізоотична комісія

10.12.2018 | 16:35

Сьогодні під керівництвом заступника голови Зборівської райдержадміністрації Олександра Парація працювала надзвичайна протиепізоотична комісія. На порядку денному розглянули питання про оголошення неблагополучними по сказу та введення  карантинних обмежень в селі Славна Зборівського району.

more...

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

10.12.2018 | 16:25

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій разом з начальником служби у справах дітей РДА Уляною Громовик провели засідання комісії з питань захисту прав дитини.

more...

Відбулася апаратна нарада

10.12.2018 | 11:05

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій, з участю заступника голови районної ради Леоніда Олійника провів нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій.

more...

Нарада з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

10.12.2018 | 10:53

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Парація відбулась нарада з головою громадської організації «Спілка Чорнобиль» Михайлом Онисько з питань підготовки та відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яке відбудеться 14 грудня 2018 року о 12.00 в районному історико- краєзнавчому музеї «Зборівська битва».

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги