Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2017 рік

27.03.2017 | 15:54

Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації

Відділ у справах сім'ї, молоді, та спорту районної державної адміністрації

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Відділ культури і туризму районної державної адміністрації

more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Нарада працівників закладів і установ культури району

20.03.2018 | 15:59

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Олександр Парацій взяв участь у нараді з працівниками закладів і установ культури району.

more...

У першій міській школі пройшов відкритий турнір з баскетболу пам'яті Андрія Сидія

20.03.2018 | 11:55

Нещодавно у спортивному залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 м. Зборова відбувся традиційний турнір з баскетболу пам'яті колишнього учня школи Андрія Сидія, який трагічно загинув. 

more...

Працювала сесія районної ради

20.03.2018 | 11:48

Сьогодні голова райдержадміністрації Ігор Яворський взяв участь у пленарному засіданні тридцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбулося у залі засідань Зборівської районної ради та райдержадміністрації. Головував на засіданні очільник районної ради Богдан Максимів.

more...

В’ЯЧЕСЛАВ ЧОРНОВІЛ – ЛЮДИНА, ЯКА ПРОБУДИЛА УКРАЇНУ

20.03.2018 | 09:38

Людина є лише гостем на цьому світі. Вона приходить і відходить. Залишається тільки пам’ять. Та найважче змиритися з тим, коли не стає тих, які здаються живішими за всіх живих. Таким був В’ячеслав Чорновіл – завжди усміхненим, позитивним, енергійним, щирим, з іскрами в очах. Важко повірити, що вже минуло 16 весен без провідника.

more...

Команда правознавців Зборівської гімназії ім. Романа Завадовича привезла кубок з турніру в Тернополі

19.03.2018 | 15:47

15 березня 2018 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету вдруге відбувся відкритий Регіональний турнір із судових дебатів на кубок начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, учасниками якого стали 6 команд, що складалися з учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів і студентів 1 курсу коледжу Тернопільської області.

more...

Вшанували пам’ять героя

19.03.2018 | 14:52

Минуло два роки від того дня, як Зборівщина втратила свого героя.
19 березня 2016 року в зоні АТО загинув житель с. Присівці Зборівського району, старший сержант Яцунда Ігор Ярославович, старший такелажник такелажного взводу військової частини В 1428. Він народився в багатодітній сім’ї в с. Метенів Зборівського району.

more...

Як списати будинок, якого вже не існує

19.03.2018 | 14:14

Статтею 346 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України) передбачені підстави припинення права власності на майно, яке припиняється у разі: відчуження власником свого майна; відмови власника від права власності; припинення права власності на майно, яке за законом не може належати цій особі; знищення майна; викупу пам'яток культурної спадщини; примусового відчуження земельних ділянок приватної власності, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщені, з мотивів суспільної необхідності відповідно до закону; звернення стягнення на майно за зобов'язаннями власника; реквізиції; конфіскації; припинення юридичної особи чи смерті власника.

more...

На Тернопільщині стартував флешмоб #Крим_це_Україна! (фото)

19.03.2018 | 14:11

У березні 2014 року російський ворог вторгся на нашу землю. Тоді ж він окупував Крим, який споконвіку був українською територією. Утім, ми з цим не змирилися, й ніколи не дозволимо, щоб ворог впевнено почувався на території нашої держави! Не змирилися з цим і українці, які досі живуть на території Криму і на своєму рівні сьогодні намагаються протистояти ворогові.

more...

Про проведення грантового конкурсу «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

19.03.2018 | 13:03

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі». Важливою складовою проекту є підтримка регіональних організацій громадянського суспільства.

more...

Зборівчани, врятуймо лелек!

19.03.2018 | 12:12

Лелека – символ України, оберіг родинного затишку, добробуту та злагоди. Щасливий той двір, де є гніздо лелеки, бо він — птаха священна, за розорення його гнізда — кара вогнем.
Лелеки вже повернулися в Україну. Та Батьківщина їх зустріла морозами та снігопадами. Тому, на жаль, багато птахів може загинути від холоду та голоду..

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги