Інформація щодо закупівельних пропозицій органами ООН

Постійне представництво України при ООН інформує, що єдиним об’єднаним електронним майданчиком для оприлюднення оголошень

39 установами системи ООН щодо проведення тендерів у всьому світі є спеціалізований сайт “Глобальний ринок ООН” (The United Nations Global Marketplace) www.ungm.org. Зазначений сайт функціонує як ,,єдине вікно”, через яке потенційні постачальники можуть зареєструватися в усіх організаціях ООН, які використовують інформацію з цього сайту для формування своєї бази даних постачальників. Зазначена реєстрація – безкоштовна (у 2020 році на Глобальному ринку ООН вже зареєстровано 1217 українських компаній на постачання товарів та послуг). На сайті створено Службу оповіщення про тендери, яка після згаданої реєстрації дозволяє отримувати інформацію щодо оголошень про тендери. Дані про закупівлі в системі ООН систематизуються та доступні на порталі для ознайомлення через щорічні звіти та інтерактивні інформаційні панелі. З інформаційно-довідковими матеріалами щодо закупівельної системи ООН, можна ознайомитись на сайті Постійного представництва України при ООН за посиланням: https://ukraineun.org/ukraine-and-un/149/.Інформація про стан іноземного інвестиційного співробітництва станом на останню звітну дату

Обсяг залучених з початку інвестування прямих іноземних інвестицій в економіку області згідно з даними Національного Банку України станом на 31 березня 2021 року становив 50,8 млн дол. США та в розрахунку на одну особу склав 49,4 дол. США.

З початку інвестування станом на 31 грудня 2020 року з країн ЄС надійшло 40,9 млн дол. США інвестицій (89,3% загального обсягу акціонерного капіталу), з інших країн світу – 4,9 млн дол. США (10,7%).

До основних країн-інвесторів, на які припадає 44,5% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Польща – 13,2 млн дол США (28,8%); Кіпр – 2,9 млн дол. США (6,3%); Естонія – 1,9 млн дол. США (4,1%); Швейцарія – 0,9 млн. дол.

США (1,9%); Німеччина – 0,8 млн дол. США (1,7%); Данія – 0,8 млн. дол. США (1,7%).

Найбільшу частку прямих іноземних інвестицій було зосереджено на підприємствах: сільського, лісового та рибного господарства (21,8 млн дол.

США або 47,5%); промисловості (19,9 млн дол. США або 43,4%), в тому числі переробної промисловості (16,4 млн дол. США або 35,8%); транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (2,6 млн дол. США або 5,6% ).Інформація про транскордонне співробітництво та міжнародну технічну допомогу 

Транскордонне співробітництво 

Тернопільська область входить в програму транскордонного співробітництва „Польща – Білорусь – Україна” 2014−2020 рр. https://www.pbu2020.eu/ у статусі додаткового регіону.

Заходи з розвитку транскордонного співробітництва області включено до обласної програми розвитку міжнародного співробітництва області на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2020 року № 35.

У рамках усіх трьох конкурсних наборів проєктів Програми 2014−2020 рр. рекомендовано до фінансування 3 проєкти за участю установ та організацій Тернопільської області, з них 1 інфраструктурний та 2 мікропроєкти: 

1) за Тематичною Ціллю „Безпека” − „Кордони рівних можливостей”; 

2) за Тематичною Ціллю „Спадщина”: 

- „Пізнаймо один одного − українці в Сувалках, поляки в Тернополі”; 

- „Музика прикордоння”.

Заходами в рамках проектів передбачено будівництво реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю в м.Кременець, проведення днів української і польської культури та традицій, історичних досліджень, а також дослідження музики прикордонних регіонів.

У 2021 році розпочався новий період програми прикордонного співробітництва „Польща-Білорусь-Україна” 2021-2027 рр., що буде фінансуватись в рамках інструменту „Інтеррег”.

Станом на сьогодні визначено п’ять пріоритетів, а саме: навколишнє середовище; охорона здоров’я; туризм, співпраця та кордони.

Міжнародна технічна допомога

У рамках міжнародних програм розвитку в області реалізовуються проєкти зовнішньої допомоги.

Моніторинг впровадження проектів (програм) із залученням міжнародної технічної допомоги в області здійснюється на виконання Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 “Про залучення, використання та моніторинг міжнародної технічної допомоги в області”.

Станом на сьогодні обласна державна адміністрація виступає бенефіціаром наступних проєктів міжнародної технічної допомоги:

1) Централізоване теплопостачання м. Тернополя – Перегляд програми пріоритетних інвестицій та підготовка реструктуризації проекту – Підтримка ГРП та нагляд за будівництвом № С42782/5284/20414. Грант - 318 000, 00 Євро. Партнер з розвитку – Європейський банк реконструкції та розвитку. 

2) Модернізація системи централізованого теплопостачання міста Тернополя. Грант – 2 792 248,00 Євро. Партнер з розвитку – Європейський банк реконструкції та розвитку. 

3) Пізнаймо один одного – українці в Сувалках, поляки в Тернополі. Грант - 19 039,00 Євро. Партнер з розвитку – Європейський Союз. 

4) Молодіжні ради – радники чи активісти. Грант - 124 321,00 Євро. Партнер з розвитку – Європейський Союз. 

5) Діяльність Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 р.р. у Львові. Грант - 909 200,00 Євро.

Партнер з розвитку – Європейський Союз. 6) Кордони рівних можливостей. Грант - 750 000,00 Євро. Партнер з розвитку – Європейський Союз. 7) Світло без ртуті. Партнер з розвитку – Європейський банк реконструкції та розвитку. Грант 154 227,00 Євро.Інформація про відзначення Дня Європи в Тернопільській області у 2021 році

В рамках відзначення Дня Європи з 10 по 15 травня 2021 року в Тернопільській області,  проведено всеукраїнську роз’яснювально-інформаційну кампанію EUКраїна. Обласна державна адміністрація прийняла участь в онлайн- марафоні про шість базових європейських цінностей і практичних здобутків, переваг та можливостей, які з’являються в українців завдяки реалізації стратегічного курсу України на членство в ЄС. 10 травня 2021 року на фронтальній сторінці офіційного сайту Тернопільської обласної державної адміністрації розміщено візуальний  логотип інформаційної  кампанії EUКраїна, на Facebook - сторінках облдержадміністрації встановленно заставку на Fb/баннер і шторка на Fb аватар https://www.facebook.com/oda.te.gov.ua/posts/3014998221937076 та управління міжнародного економічного співробітництва та інвестиційних проектів https://www.facebook.com/fundraisingtoda2020. 13 травня 2021 року відповідно до календарного плану інформаційної кампанії  EUКраїна, прийнято участь в онлайн-марафоні шляхом публікації тексту та відеоролика з прикладом європейської поведінки на офіційній сторінці Facebook Тернопільської обласної державної адміністрації. 13 травня 2021 року в обласній державній адміністрації відбулася презентація Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства  ,,Польща-Білорусь-Україна 2021-2027”                     (далі - Програма) за участі експертів Представництва Програми у м. Львів. Експерти представили інформацію про початок нового фінансового періоду Програми та підсумки поточного стану реалізації Програми транскордонного співробітництва ,,Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

До 15 травня 2021 року обласною державною адміністрацією забезпечено розміщення на рекламних площинах міста Тернопіль та області елементів єдиного візуального стилю Дня Європи в Україні. 15 травня 2021 року на Театральному майдані міста Тернопіль в рамках мистецького свята „Україна-Європа”, присвяченого відзначенню Дня Європи в Тернопільській області, за участю керівництва обласної державної адміністрації відбулась церемонія спецпогашення унікальної марки із зображенням першого авіаконструктора та пілота літака на теренах нашого краю Броніслава Гловінського ,,110 років – Перший політ над Тернополем”.

У навчальних та культурних закладах області відбулися: - виховні години на тему: ,,Європа - наш спільний дім”, ,,Історія Євросоюзу”, ,,Знай про Європу більше”; євровікторина ,,Країнами Європи”; - брейн-ринги ,,Відкрий Європу”, ,,Європейський Союз: історія та сучасність”, ,,Україна-Європейська держава”; - вікторини ,,Традиції країн Євросоюзу”, ,,Що ти знаєш про Європу”,

,,Європейська культурна спадщина”; - шкільні дебати та засідання круглих столів ,,Європейський вибір України”, ,,Актуальні проблеми європейської інтеграції України”, ,,Україна на шляху до Європи”.

Упродовж травня, з метою відзначення територіальними громадами Тернопільської області Дня Європи, закладами культури проведено флешмоби „Ми творці нової Європи” та ілюстративні виставки „Ми - Європейці”. У загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області проведено науково-практичні конференції, форуми на теми: „Європейська культура – пошук спільного коріння”, „Європейський вибір України”, інформаційних ярмарків на тему: „Український вимір процесів європейської інтеграції”, „Європейський Союз – новий старт для України”, громадські читання та публічні дебати з питань європейської інтеграції. У бібліотеках закладів загальної середньої, інституційного догляду та виховання дітей, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та установ освіти Тернопільської області організовано книжкові експозиції сучасних письменників Європи, конкурси дитячих малюнків та читців європейської поезії: ,,Ми - європейці”, ,,Перлини Європи”, ,,За мир та спокій в Україні та Європі”, ,,Європейське майбутнє очима українських школярів”, ,,Європейський вибір України. Наміри та реалії”, ,,Ми малюємо Європу”, ,,Європейське сузір’я”, ,,Музика щирих сердець: видатні композитори Європи”, ,,Європейський вибір України: людина, право, суспільство”, ,,До Європи – через книгу”, ,,Побачити Париж і….не тільки. Знайомтесь – Європа!», ,,Європейський вимір”.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux