Повідомити про корупцію

Тернопільська обласна державна адміністрація забезпечує умови для повідомлень працівниками апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України ,,Про запобігання корупції”, зокрема через спеціальну телефонну лінію, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, а також під час проведення особистого прийому голови облдержадміністрації або його заступників у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Згідно з частиною першої статті 53 Закону України ,,Про запобігання корупції” викривачі, їх близькі особи перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну викривачів, їх близьких осіб у зв’язку із здійсненим повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України ,,Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві”.

Для захисту прав та представництва своїх інтересів викривач може користуватися всіма видами правової допомоги, передбаченої Законом України ,,Про безоплатну правову допомогу”, або залучити адвоката самостійно.

Спеціальна телефонна лінія - (0352) 52-32-82, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією з боку працівників Тернопільської облдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (понеділок - четвер) у п’ятницю до 15.45.

Електронна поштова скринька: anticor@te.gov.ua

З метою якомога оперативнішого та коректнішого опрацювання повідомлень про можливі факти корупційних правопорушень повинні:

- містити фактичні дані: про обставини правопорушення, місце та час його вчинення та особу, яка його вчинила;

- бути достовірними;

- містити інформацію, яку викривач отримав під час своєї трудової, професійної, господарської, громадської, наукової діяльності.

Такі повідомлення викривачів, можуть бути як анонімними, так і з зазначенням авторства.

Електронна форма для відправлення повідомлення про корупцію
На виконання вимог статті 53-1 Закону України "Про запобігання корупції" та для забезпечення конфіденційності інформації про осіб, які добросовісно повідомляють, про можливі факти корупційних правопорушень, або про факти підбурення іх до вчинення корупційних правопорушень.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами.


Як НАЗК та інші державні органи працюють з повідомленнями викривачів?





Правопорушення вчинене
Прізвище порушника (підбурювача)
Опис правопорушення
П.І.Б. заявника (ЗА БАЖАННЯМ)
Поштова адреса заявника (ЗА БАЖАННЯМ)
Електронна адреса заявника (ЗА БАЖАННЯМ)
ReCaptcha
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux