Налагодження комунікації між структурами та організаціями на всіх рівнях – одне із головних завдань для фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб
опубліковано 08 квітня 2025 року о 16:22

   Налагодження комунікації між структурами та організаціями на всіх рівнях – одне із головних завдань для фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.


   На цьому наголосив начальник обласної військової адміністрації В'ячеслав Негода під час ознайомлення з роботою Центру надання адміністративних послуг Заводської селищної ради та спілкування з фахівцем із супроводу ветеранів Віктором Винничиним.


   Питанню реалізації на території громади ветеранської політики очільник області  приділив особливу увагу.  


- Ми маємо допомагати ветеранам адаптуватися до цивільного життя, отримати належну підтримку та знайти своє місце в суспільстві, - наголосив  В'ячеслав Негода. - Фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб працюють безпосередньо з тими, хто повернувся з війни, допомагаючи у вирішенні багатьох питань: соціальних, психологічних, юридичних та медичних. Важливо налагодити комунікацію з усіма установами та організаціями, в тому числі зі структурними підрозділами обласної військової адміністрації.


   Заводська селищна голова Людмила Павлінська розповіла, що на території громади на обліку перебуває  понад 200 ветеранів. На віддаленому робочому місці  працює один фахівець із супроводу ветеранів, який перебуває у штаті комунальної установи Тернопільської обласної ради ,,Тернопільський обласний ветеранський простір підтримки ветеранів війни та територіальної оборони ,,Ветеранський простір”. На разі розглядають питання про переведення фахівця у приміщення Центру надання адміністративних послуг. Це допоможе ветеранам отримувати і консультації, і послуги комплексно та в одному місці.

   У громаді діють програми соціальної підтримки жителів громади, учасників бойових дій, військовослужбовців,  членів їх родин, а також членів сімей загиблих, померлих, взятих у полон, зниклих безвісти військовослужбовців.


   Відповідно до прийнятої комплексної програми селищної ради щодо соціальної підтримки учасників бойових дій та мобілізованих до лав ЗСУ мешканців громади, учасників війни (внаслідок збройної агресії росії проти України), спілки воїнів учасників бойових дій та розвитку патріотичного виховання молоді на території  Заводської  селищної ради на 2025-2026 роки надається:
- одноразова грошова допомога на лікування військовослужбовців, учасників бойових дій до 150 000 гривень;
- одноразова грошова допомога мешканцям громади з числа осіб з інвалідністю І групи внаслідок війни  у сумі 25 000 гривень;
- одноразова матеріальна допомога до Державних свят і пам’ятних дат - 20 000 гривень;
- одноразова грошова допомога членам сімей військовослужбовців, які зникли безвісти, і тих, що знаходяться в полоні – 30 000 гривень.
   
   Також у Заводській  селищній  раді діє Програма відшкодування витрат на здійснення поховання загиблих внаслідок війни учасників бойових дій та українських воїнів (жителів громади) і осіб з інвалідністю, загиблих внаслідок війни. 


   Довідково: 
   ЦНАП Заводської селищної ради працює як ДІЯ Центр і обслуговує понад 6 тисяч осіб. 
Тут надають 276 адміністративних послуг, зокрема 
- соціальні послуги, 
- послуги для внутрішньо переміщених осіб, 
- реєстрація місця проживання, 
- реєстрація актів цивільного стану, 
- реєстрація фізичних осіб - підприємців, юридичних осіб,
- реєстрація речових та майнових прав, 
- земельні питання, 
- питання опіки та піклування, 
- ветеранські послуги. 
   Центр надання адміністративних послуг доступний для маломобільних груп населення, а також тут є місце для самообслуговування, зони для очікування, дитячий простір.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux