Команда Мінцифри презентувала нові онлайн-послуги під час Diia Summit 8 лютого. Декларування місця проживання по всій країні, автоматичний дозвіл на будівництво, довідка про несудимість, опитування і ще багато цифрових інструментів вже зараз доступні в Дії.
«2 роки тому ми почали будувати цифрову державу. Ми мріяли про якісний сервіс та економію часу. Це був виклик. Ми його прийняли. І сьогодні це не мрії, а реальність. Де в цифровій Україні мешкає понад 14 мільйонів українців. Де вони отримують послуги швидко та зручно. Але найголовніше — спілкування між владою та громадянином стало більш довірливим», — сказав Президент України Володимир Зеленський.
Також під час Diia Summit виступили Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук. Глава Уряду підкреслив, що цифровізація вже пронизала кожну ланку Уряду. Завдяки цьому всі міністерства зараз діють як єдиний, злагоджений механізм. А Руслан Стефанчук відзначив роботу над законопроектами цифровізації у 2021 році: про цифровий паспорт, електронні публічні реєстри та Дія City. У 2022 році ця робота продовжиться.
Віце-прем’єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час виступу зазначив, один з головних принципів екосистеми Дія - відтворити життєвий цикл людини через призму державних послуг.
“Десятки мільйонів українців користуються зручними продуктами в Дії. Кілька кліків, щоб отримати Covid-сертифікат, миттєва реєстрація ФОП, перші у світі цифрові паспорти. Ми показали, що держава може бути зрозумілою, а державні послуги швидкими та комфортними. Понад 70 послуг та цифрових документів – невеликий відсоток того, що ми зробили за два роки. Далі – ще більше”, - підкреслив Михайло Федоров.
На саміті були презентовані інноваційні цифрові послуги:
Більше читайте на сайті Мінцифри.