Форуми, виставки, ярмарки

Виставково-ярмаркові заходи в Украіні та за кордоном 2022 


До участі у Економічному форумі запрошуються представники бізнесу (м. Люблін, Республіка Польща) 

6-7 червня 2022 року в Люблінському конференц-центрі, м. Люблін, Республіка Польща, в рамках Конгресу місцевого самоврядування Ініціативи Трьох Морів відбудеться Економічний форум, який є платформою для побудови міцних економічних відносин. 

Цьогорічна тематика заходу передбачає обговорення розвитку транспортної інфраструктури, мережі регіонів Тримор’я, енергетики, цифрової освіти, фондів ЄС і сільського господарства. 

У рамках форуму планується представлення компаній на стендах, B2B зустрічі, навчальні візити, а також проведення семінару на тему: ,,Економіка регіонів Трьох Морів”. Передбачається онлайн та офлайн участь.

Для участі у форумі слід заповнити форму, доступну за посиланням https://cutt.ly/uGVq4mu та надіслати на електронну адресу mail@ums.te.gov.ua, тел. 0352 52 08 65. 

Детальна інформація на www.congress.lubelskie.pl.


 


Інформація щодо проведення міжнародної виставки 

,,Qatar International Agricultural Exhibition” (10-14.03.2022, м. Доха, Держава Катар)

У період з 10 по 14 березня 2022 року в м. Доха Держава Катар) пройде 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка ,,Qatar International Agricultural Exhibition” (https://agriteq.com/en/about-the-exhibition/). 

До участі у заході запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях. 

Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від організаторів. Контактна особа: Пані Гіфа Аль Отейбі, тел.: +97 433 787 813, e-mail: halotaibi@mme.gov.qa.


Інформація щодо тематичного тижня ,,UA Healthcare: Medical Technologies” 

З 23 по 27 січня 2022 року в павільйоні України в рамках Всесвітньої виставки ,,Експо – 2020” (м. Дубай, ОАЕ) відбудеться тематичний тиждень ,,UA Healthcare: Medical Technologies”. 

Ключовими елементами програми передбачена низка важливих заходів для налагодження необхідних контактів, просування медичних товарів та послуг на світові ринки, а також розширення присутності української медичної галузі на ринках Близького Сходу, а саме: 

- зустріч з Dubai Travel and Tour Agent Group при ТПП Дубая задля налагодження туристичного потоку до України у медичних цілях, 

- відвідування одного із провідних постачальників медичних послуг на території м. Дубай - Health and Medical Services Group, 

- відвідування вільної економічної зони (ВЕЗ) – Dubai Healthcare City (DHCC), яка є першою та найбільшою ВЕЗ у світі, 

- відвідування виставки ARAB HEALTH 2022, провідної медичної події на Близькому Сході, де представлені останні інновації в галузі охорони здоров’я. 

Додатковою презентаційною можливістю стане створення англомовного електронного каталогу представників медичного сектору України, який діятиме на постійній основі. Організатором ділового візиту є Центр підтримки експорту Київської торгового-промислової палати.

 Контактна особа: Анна Бондар, тел.:+38093 2631012, a.bondar@export.kyiv.ua. 

Запрошуємо вітчизняних суб’єктів господарювання, зацікавлених в участі у тематичному тижні ,,UA Healthcare: Medical Technologies” звертатися до організаторів.


Інформація щодо форуму ,,Chisinau Investment Forum” (14-15 жовтня 2021р., у м. Кишинів, Республіка Молдова)


 14-15 жовтня 2021 р. у м. Кишинів відбудеться форум ,,Chisinau Investment Forum”, організатором якого є муніципалітет м. Кишинів. Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональних влад і представників ділового середовища з партнерами з інших країн. У Форумі планується участь представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнесасоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки. Форум планується провести в «гібридному» режимі (проведення офлайн заходу у м. Кишинів із залученням онлайн аудиторії). Додаткова інформація щодо Форуму (реєстраційна форма, програма, склад спікерів) доступна за посиланням: https://invest.chisinau.md/.  

Організатори Форуму висловлюють прохання щодо підтвердження участі у заході до 20 вересня 2021 р. (Департамент зовнішніх відносин при мерії м. Кишинів: тел./факс: +37322-229-140, електронна адреса: dri@pmc.md).Інформація щодо Міжнародної виставки  “HORECA JORDAN”  (07-09.12.2021, м. Амман, Йорданське Хашимітське Королівство) 

 

В Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN” (інформація додається).  Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні. “HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).  Для участі у виставці необхідно заповнити реєстраційну форму (додається) та надіслати її на електронну адресу: thuraya@lawrenceconference.com (в копії: наemb_jo@mfa.gov.ua).  Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням http://www.horeca-jordan.com/.


Інформація щодо міжнародних виставок “Qatar International Agricultural Exhibition” та  “Qatar International Environmental Exhibition”  (22-26.03.2022, м. Доха, Держава Катар) 

 

У період з 22 по 26 березня 2022 року в м. Доха пройде 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка “Qatar International Agricultural Exhibition” (AgriteQ2022).  Одночасно з “AgriteQ-2022” організаторами заплановано провести 3-у Міжнародну виставку з навколишнього середовища “Qatar International Environmental Exhibition” (EnviroteQ-2022) (інформація про заходи додається). До участі у зазначених заходах запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства, захисту навколишнього середовища та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях.  Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від організаторів: Контактна особа: Пані Гіфа Аль Отейбі тел.: +97 433 787 813 e-mail: halotaibi@mme.gov.qa. 


Інвестиція в Афганістан

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux