Форуми, виставки, ярмарки

Інформація щодо форуму ,,Chisinau Investment Forum” (14-15 жовтня 2021р., у м. Кишинів, Республіка Молдова)


 14-15 жовтня 2021 р. у м. Кишинів відбудеться форум ,,Chisinau Investment Forum”, організатором якого є муніципалітет м. Кишинів. Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональних влад і представників ділового середовища з партнерами з інших країн. У Форумі планується участь представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнесасоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки. Форум планується провести в «гібридному» режимі (проведення офлайн заходу у м. Кишинів із залученням онлайн аудиторії). Додаткова інформація щодо Форуму (реєстраційна форма, програма, склад спікерів) доступна за посиланням: https://invest.chisinau.md/.  

Організатори Форуму висловлюють прохання щодо підтвердження участі у заході до 20 вересня 2021 р. (Департамент зовнішніх відносин при мерії м. Кишинів: тел./факс: +37322-229-140, електронна адреса: dri@pmc.md).Інформація щодо Міжнародної виставки  “HORECA JORDAN”  (07-09.12.2021, м. Амман, Йорданське Хашимітське Королівство) 

 

В Експоцентрі “Zara” у період з 07 по 09 грудня 2021 року проводитиметься виставка “HORECA JORDAN” (інформація додається).  Виставка спеціалізується на готельному та ресторанному забезпеченні, харчовій промисловості, обладнанні та готельному обслуговуванні. “HORECA JORDAN” проводиться на щорічній основі з 2014 року та є частиною серії виставок HORECA на Близькому Сході (Ліван, Саудівська Аравія, Кувейт, Йорданія, Оман).  Для участі у виставці необхідно заповнити реєстраційну форму (додається) та надіслати її на електронну адресу: thuraya@lawrenceconference.com (в копії: наemb_jo@mfa.gov.ua).  Більш детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням http://www.horeca-jordan.com/.


Інформація щодо міжнародних виставок “Qatar International Agricultural Exhibition” та  “Qatar International Environmental Exhibition”  (22-26.03.2022, м. Доха, Держава Катар) 

 

У період з 22 по 26 березня 2022 року в м. Доха пройде 9-а Міжнародна сільськогосподарська виставка “Qatar International Agricultural Exhibition” (AgriteQ2022).  Одночасно з “AgriteQ-2022” організаторами заплановано провести 3-у Міжнародну виставку з навколишнього середовища “Qatar International Environmental Exhibition” (EnviroteQ-2022) (інформація про заходи додається). До участі у зазначених заходах запрошуються провідні спеціалізовані міжнародні та місцеві компанії, що працюють у сферах сільського господарства, зрошування, тваринництва, рибальства, захисту навколишнього середовища та займаються постачанням різного виду новітніх технологій у цих галузях.  Додаткову інформацію стосовно умов участі, порядку оформлення необхідних документів та координації дій можна отримати від організаторів: Контактна особа: Пані Гіфа Аль Отейбі тел.: +97 433 787 813 e-mail: halotaibi@mme.gov.qa. 


Інфестиція в Афганістан

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux