Спортсмен з Тернопільщини Дмитро Підручний фінішував тринадцятим у двох гонках на Олімпіаді-2022
опубліковано 14 лютого 2022 року о 10:05

Тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний посів тринадцяте місце у спринтерській гонці на 10 км «білої» Олімпіади у Пекіні. Як повідомляє Укрінформ, Дмитро мав 1 хвилину 18,6 секунди відставання і припустився одного промаху на вогневих рубежах.
«Золото» виграв норвежець Йоганнес Бьо, «срібло» в активі француза Кентена Фійона Має, «бронзу» здобув брат переможця норвежець Тар’єй Бьо. Результати інших українців у спринті: Артем Прима фінішував 15-м, Антон Дудченко - 60-м, Богдан Цимбал - 66-м. Загалом на старт вийшли 94 біатлоністи», - йдеться у повідомленні.
Продовжилась біатлонна програма зимових Олімпійських ігор 2022 року гонками переслідування у жінок та чоловіків.
Українські біатлоністки показали наступні результати: Юлія Джима фінішувала 13-ю, Анастасія Меркушина була 25-тою, Ірина Петренко – 55-та.
«Сьогодні для мене видався дуже непростий день. Начебто виспалася, прокинулася нормально, але вже на розминці якось мені не вистачило часу. Важкий сніг, важкі лижі. Не вдалося прискоритися. На такій висоті та при такій погоді було важко витримати гонку. Однак отримала задоволення від цієї тяжкої праці», - сказала потім у коментарі екс-тернополянка Анастасія Меркушина.
Серед чоловіків два лідери української команди стартували поряд, 13-м Дмитро Підручний та 15-м Артем Прима. І провели приблизно однакову за якістю гонку.
«На фоні лідерів напомилялися наші хлопці багато: п’ять і шість кіл штрафу відповідно. Але на рубежі сьогодні відбувалося таке божевілля, що й цієї точності вистачило, щоб фінішувати приблизно на своїх стартових позиціях», - йдеться на сайті Федерації біатлону України. Підручний так і закінчив персьют 13-м, а Прима, хоч і відступив на 18-й рядок, набрав достатньо балів, щоб скласти компанію Підручному в останній гонці чоловічої Олімпіади – мас-старті.