У ТРЦ «Подоляни» сьогодні, 7 грудня, відкрили фотовиставку, присвячену темі домашнього насильства «Річ у тім 2.0».
На кожній світлині є QR-код, завдяки якому можна перейти до перегляду роликів, створених в рамках акції. У них актори, ведучі, музиканти, вчені та спортсмени розповідають реальні історії постраждалих від домашнього насильства.
Відкриття виставки відвідав голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.
«16 світлин — це 16 історій, пов'язаних з реальними випадками домашнього насильства. Презентована виставка яскраво зображує долю цих родин, долю будинку, у якому чиниться насильство. Долю дітей, які несуть це через все своє життя, а потім формують суспільство. Саме завдяки таким виставкам ми закликаємо людей, свідків цих злочинів - не мовчати й не лишатися осторонь. Адже домашнє насильство боїться розголосу», - зазначив Володимир Труш.
У рамках проєкту «Річ у тім 2.0» також створений онлайн-портал, який знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/vYxWiQI. На сайті зібрано усі історії, а також міститься інформація для постраждалих та контакти допомоги.
Додамо, «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» – кампанія, яка триває щороку в усіх країнах. Вона починається 25 листопада з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня — Дня прав людини. Її розпочали активісти першого Інституту глобального лідерства жінок у 1991 році.Кампанія консолідує людей та організації в усьому світі та закликає до запобігання та викорінення насильства щодо жінок та дівчат.