В Україні реалізовують благодійний проєкт «Коло Турботи», де надаватимуть безоплатну психологічну допомогу тим, хто постраждав від війни
опубліковано 24 серпня 2022 року о 15:31

ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ ОХАТДИТ реалізують проект «Коло Турботи», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров’я.

Програма передбачає: надання фахівцям спеціалізовані знання із подолання гострого стресу в дітей та робота мобільних бригад психологів для надання кризової психологічної допомоги дітям, з координаційними центрами у Києві, Львові, Дніпрі та Умані.

Мета проєкту: у співпраці з медичними закладами, соцпрацівниками, психологами та волонтерськими організаціями надавати кваліфіковану безоплатну допомогу сім’ям, дітям віком від 0 до 6 років, що отримали гостру травму в результаті дії різноманітних обставин у ході війни Україні.

Основні напрямки діяльності

 1. Надання гуманітарної допомоги медичним закладам для дітей віком від 0 до 6 років та вагітним жінкам.

 2. Опитування та систематизація даних що до кількості дітей, які знаходяться у стані гострого стресу. 

3. Робота мобільних бригад психологів з навичками роботи з дітьми та які мають досвід роботи з гострою травмою. 

4. Створення центрів психологічної допомоги у чотирьох містах: Київ, Львів, Умань, Дніпро. Керівник кожного центру відповідає за організацію роботи мобільних бригад у своєму місті та закладах, що знаходяться у радіусі до 200 км міста. 

5. Кваліфікована психологічна допомога дітям від 0-6 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни методами психологічних консультацій онлайн та під час прийомів у медичних закладах. 

6. Розповсюдження інформаційних матеріалів що до порядку надання психологічної допомоги серед фахівців, що спілкуються з дітьми та сім’ями: педагоги, вихователі, волонтери у центрах прихистку, лікарі, соцпрацівники. 

7. Навчання психологів методам роботи з гострою травмою у дітей (онлайн тренінги). 

8. Створення освітньої платформи для дитячих психологів та батьків, що навчатиме психології за допомогою вебінарів, ТБ програм та різноманітних онлайн-матеріалів. У рамках проєкту сім’ї матимуть змогу спілкуватися з кваліфікованими психологами, приймати участь у семінарах та конференціях. 

9. Облаштування одного медичного закладу в регіоні згідно дизайн-проекту дружнього до дітей простору, а саме: облаштування багатофункціональної кімнати для гри та відпочинку, облаштування гендерно-чутливої вбиральні, вказівники для цих зон.

Додаткову інформацію можна отримати Центр соціального лідерства, ГО1 

FB :  https://www.facebook.com/care.circle.ua 

Instagram:  https://www.instagram.com/care_circle_ua/ 1

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux